CAFÉSTOLAR, 3 st, 1900-talets början.

333849. CAFÉSTOLAR, 3 st, 1900-talets början.

3 st Cafe´stolar, 1900 talets början.

Slitage, skador, saknas brädor,behöver omsorg, se bilder !

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 877