FICKUR, guld doublé, Omega, 1900-talets första hälft.

333830. FICKUR, guld doublé, Omega, 1900-talets första hälft.

Urverk 15 jewels.
Längd 5,5 cm.

Bruksslitage, urtavla med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urverk 15 jewels.
Längd 5,5 cm.

Antal besök: 794