Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vy mot Göteborg, olja på duk, signerad och daterad.
333828. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vy mot Göteborg, olja på duk, signerad och daterad.
62 x 75 cm.
Restaurerad.
Gör en kostnadsfri värdering!
62 x 75 cm.
Restaurerad.
Göteborgs Auktionsverk
850