OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vy mot Göteborg, olja på duk, signerad och daterad.

333828. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vy mot Göteborg, olja på duk, signerad och daterad.

62 x 75 cm.

Restaurerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

62 x 75 cm.

Restaurerad.

Antal besök: 917