PLÅTBIL, "Cement Mixer", TN Toys, Japan, 1900-talets mitt.

333822. PLÅTBIL, "Cement Mixer", TN Toys, Japan, 1900-talets mitt.

Längd 26,5, bredd 10, höjd 14,5 cm.

Smärre slitage, tejpad batterilucka samt vingliga framhjul.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 156