TORKSTÄLLNING, 1900-tal.

TORKSTÄLLNING, 1900-tal.
333816. TORKSTÄLLNING, 1900-tal.

Trä, vitmålad. Höjd 111, längd 70 cm.

Slitage, omfattande färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 147