KLOCKGÖMMA samt FICKUR, 14k guld, Echappementa Cylindre, Dix Rubis. 1800-tal.

333781. KLOCKGÖMMA samt FICKUR, 14k guld, Echappementa Cylindre, Dix Rubis. 1800-tal.

Fickur, diameter 3,7 cm. Visare med stenar. Klockgömma med kupol i glas, höjd 9,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 536