BYRÅ, 1950/60-tal.

333776. BYRÅ, 1950/60-tal.

Teak.
Ca. längd 65, bredd 30, höjd 106 cm.

Bruksslitage. Smärre fanerskador, skiva med fläckar.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
333776. BYRÅ, 1950/60-tal.

Teak.

Nycklar saknas.

Antal besök: 715