BARDISK, 1950-tal.

BARDISK, 1950-tal.
333771. BARDISK, 1950-tal.

Ek, furu lamell, laminatskiva.
Längd 117 cm
Djup 48 cm
Höjd 100 cm.

Bruksslitage stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!
333771. BARDISK, 1950-tal.

Längd 117 cm
Djup 48 cm
Höjd 100 cm.

Bruksslitage stötmärke.

Antal besök: 1 837