VÄGG/GOLVSPEGEL, trä, förgylld, 1900-talets andra hälft.

333770. VÄGG/GOLVSPEGEL, trä, förgylld, 1900-talets andra hälft.

169 x 43 cm
Utfällbar benställning för placering på golv.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

169 x 43 cm

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 749