PARKERINGSAUTOMAT 1960 TAL.

PARKERINGSAUTOMAT 1960 TAL.
3337642. PARKERINGSAUTOMAT 1960 TAL.

Av märket Dunkan Meter.
Höjd 45 cm.

Bruksslitage. Repor
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Av märket Dunkan Meter.
Höjd 45 cm.

Bruksslitage. Repor
Ej funktionstestad.

Antal besök: 599