JOHN ERIK FRANZEN. Färglitografi, signerad, daterad 1996 samt numrerad 230/250.

333743. JOHN ERIK FRANZEN. Färglitografi, signerad, daterad 1996 samt numrerad 230/250.

Bildyta 46 x 57 cm.

Ej ramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 46 x 57 cm.

Ej ramad.

Antal besök: 1 772