PÄLS, rödräv, 1900-tal.

PÄLS, rödräv, 1900-tal.
3337409. PÄLS, rödräv, 1900-tal.

Mått armhåla till armhåla ca 55, längd 115 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 740