GRÖNWALLS BRYGGERI SKYLT 1900 TALET.

3337165. GRÖNWALLS BRYGGERI SKYLT 1900 TALET.

Litograferad plåtskylt som tillverkades 1910-1920.
Måtten : 33x 22,5 cm.

Bruksslitage, rost, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Måtten : 33x 22,5 cm.

Bruksslitage, rost, repor.

Antal besök: 2 089