TAKLAMPA, metallstomme och prismor, 1900-tal.

333713. TAKLAMPA, metallstomme och prismor, 1900-tal.

Höjd 65 cm till tak.

Bruksslitage
Elen ej genomgången
Ytskikt av nikotin.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 65 cm till tak.

Bruksslitage
Elen ej genomgången
Ytskikt av nikotin.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 621