GRAMMOFON "Klingsor", 1900-talets början.

33367. GRAMMOFON "Klingsor", 1900-talets början.

Ek.
Längd 37, bredd 36, höjd 69 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek.

Slitage, skador.

Antal besök: 2 304