GLÖGGSET, 24 delar, Bodum.

GLÖGGSET, 24 delar, Bodum.
3336224. GLÖGGSET, 24 delar, Bodum.

12 glas med underlägg: höjd 6 cm.

Bruksskick, repor finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick, repor finns.

Antal besök: 405