BÖRGE LINDAU & BO LINDEKRANTZ. Fåtölj, "S70", stålrör/canvas, Lammhults, 1960/70-tal.

3336083. BÖRGE LINDAU & BO LINDEKRANTZ. Fåtölj, "S70", stålrör/canvas, Lammhults, 1960/70-tal.

Sitthöjd 32, rygghöjd 97 cm.

Dynor saknas samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 32, rygghöjd 97 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 649