KLAFFBORD, Karl Johan, 1830/40-tal.

333605. KLAFFBORD, Karl Johan, 1830/40-tal.

Med mässingshjul sam två lådor.
Nyckelskylt samt lås i original.
Längd: 121,5, Bredd: 61, Höjd: 74,5 cm.

Ålders- och bruksslitage.
Bordsskiva med torrspricka, mindre fläckar.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders- och bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 637