VETTE, uppstoppad storskrake, tidigt 1900-tal.

3336030. VETTE, uppstoppad storskrake, tidigt 1900-tal.

Längd 55 cm.

Bruksskick, ytslitage och -smuts, fjäderdräkt i viss oordning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 55 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 122