BARNBIL, metall, Retro Roller, 2000-tal.

3335480. BARNBIL, metall, Retro Roller, 2000-tal.

Höjd 40 cm, längd 80 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40 cm, längd 80 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 642