JULTALLRIKAR, 4 stycken, porslin, Royal Copenhagen och Bing & Gröndahl, Danmark.

3335477. JULTALLRIKAR, 4 stycken, porslin, Royal Copenhagen och Bing & Gröndahl, Danmark.

Royal Copenhagen 1909 och 1910, diameter 15,5 cm
Bing & Gröndahl 1903 och 1906, diameter 18 cm.

3 stycken med nagg, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 210