JACKIE LYND. Ytterfoder, stengods, Rörstrand, 1900-talets andra hälft.

3335444. JACKIE LYND. Ytterfoder, stengods, Rörstrand, 1900-talets andra hälft.

Diameter 26,5, höjd 23 cm.

Bruksskick.

Jackie Lynd (Född 1948)

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 26,5, höjd 23 cm.

Bruksskick.

Jackie Lynd (Född 1948)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 114