AINA LARSSON. Akvarell, signerad.

3334982. AINA LARSSON. Akvarell, signerad.

Motiv ca 45 cm x ca 28 cm
Ram ca 62 cm x ca 52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv ca 45 cm x ca 28 cm
Ram ca 62 cm x ca 52 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 181