MATSALSGRUPP, 7 delar, teak, sannolikt Bröderna Andersson. 1950/60-tal.

333481. MATSALSGRUPP, 7 delar, teak, sannolikt Bröderna Andersson. 1950/60-tal.

Bord med 2 st iläggsskivor, längd 120 - 190 cm, bredd 95 cm, höjd 75 cm. 4 st stolar i bonad teak..

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 937