OKÄND KONSTNÄR. "Marin målning med Kronborg ".

33347. OKÄND KONSTNÄR. "Marin målning med Kronborg ".

Signerad Börje Larsén.
Målningens storlek 45 x 60 cm.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad Börje Larsén.

Krackeleringar.

Antal besök: 1 713