ASSIETTER, 12 st, glas, "Reffla" Athur Percy Gullaskruf.

333454. ASSIETTER, 12 st, glas, "Reffla" Athur Percy Gullaskruf.

Diameter 17 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 17 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 855