HALSKEDJA med HÄNGE, Victorianskt, vulkanit/ebonit, sent 1800-tal.

3334519. HALSKEDJA med HÄNGE, Victorianskt, vulkanit/ebonit, sent 1800-tal.

Längd kedja ca 58, höjd kors ca 5 cm.

Slitage, mindre nagg, en ögla extra.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige

Placering
Kassadisk
Antal besök: 7

Andra intressanta föremål