JOHN WÜRTZ. KOMPOSITION.

JOHN WÜRTZ. KOMPOSITION.
3334180. JOHN WÜRTZ. KOMPOSITION.

Signerad, olja på papper ca 63x57,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 533