4 vägghyllor i akrylglas, olika storlekar.

3334132. 4 vägghyllor i akrylglas, olika storlekar.

Var och en med ca. 2 cm kristallklar akryl med polerade kanter. Inkluderar monteringshål för väggen.

ca H 25 cm x B 68 cm x D 30 cm
ca H 20,5 cm x B 65 cm x D 20,5 cm
ca H 21 cm x B 40 cm x D 25 cm
cca. H 20,5 cm x B 40 cm x D 20,5 cm.

Tecken på slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tecken på slitage, repor.

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Gasstraße 4b
22761 Hamburg
Tyskland

Placering
Stuhl-Regal 07
Antal besök: 241