KASPERDOCKOR, 8 st. bl.a. Floyd Patterson och Pippi Långstrump. 1900-talets mitt.

333396. KASPERDOCKOR, 8 st. bl.a. Floyd Patterson och Pippi Långstrump. 1900-talets mitt.

Höjd ca 27 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 27 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 395