ATENIENNEHYLLA, samt HÖRNSKÅP. 1900-talets slut.

33337. ATENIENNEHYLLA, samt HÖRNSKÅP. 1900-talets slut.

Valnötsfärg. Hyllans Längd 53, bredd 31, höjd 139 cm. Skåp med rundad front. Längd 55, bredd 36, höjd 178 cm.

Liten fanerbit saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Liten fanerbit saknas.

Antal besök: 711