BENGT BÖCKMAN. KOMPOSITION MED TRÄD OCH FLASKA.

3333458. BENGT BÖCKMAN. KOMPOSITION MED TRÄD OCH FLASKA.

Signerad, färglitografi, nr 165/199, dagmått 77x26 cm.

Ej examinerad ur ram, ram med lätt hanteringsslitage.

Bengt Böckman (1937–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bengt Böckman (1937–2014)

Antal besök: 309