HELGE FRENDER. Akvarell/blandteknik, "Riddarfjärden" signerad.

333320. HELGE FRENDER. Akvarell/blandteknik, "Riddarfjärden" signerad.

42x57 cm. Yttermått 53x68 cm.

Ej examinerad ur ram, smärre rullveck.

Gör en kostnadsfri värdering!

42x57 cm. Yttermått 53x68 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 964