Farstrup Møbler, 4 teak stolar nr. 210.

3333123. Farstrup Møbler, 4 teak stolar nr. 210.

Danmark, 1960-tal.
Teakträ, sits täckt med blått ulltyg.

ca Höjd 78 cm x Sh. 45 cm.

tecken på slitage. Fläckar och nötningar på tyget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Danmark, 1960-tal.

ca Höjd 78 cm x Sh. 45 cm.

Antal besök: 983