BYRÅ, Nordens Flora, 1950/60-tal.

333307. BYRÅ, Nordens Flora, 1950/60-tal.

Ca. längd 82, bredd 41, höjd 85 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 3 626