MATSALSGRUPP, 5 delar, 1900-talets första hälft.

333304. MATSALSGRUPP, 5 delar, 1900-talets första hälft.

Bord diameter ca. 110, höjd 74 cm.
Stolar, 4 st.
Skivor, 3 st.

Slitage, repor, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar, 4 st.
Skivor, 3 st.

Slitage, repor, slagmärken.

Antal besök: 781