SALONGSBORD, Karl Johan-stil. 1900-tal.

333300. SALONGSBORD, Karl Johan-stil. 1900-tal.

Längd 135, bredd 82, höjd 73 cm.

Slitage, fläckar, repor och märken, solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 459