BORDSLYSTER OCH KRUS, metall, prismor och stengods, 1900-tal.

333286. BORDSLYSTER OCH KRUS, metall, prismor och stengods, 1900-tal.

Krus, höjd 20 cm
Bordslyster, höjd cirka 40 cm.

Bruksslitage
Elen ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krus, höjd 20 cm

Bruksslitage
Elen ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 593