BARVAGN, 1900-talets andra hälft.

3332793. BARVAGN, 1900-talets andra hälft.

Stomme i mässing med hyllplan i klarglas. Längd ca 68 cm, bredd ca 42 cm, höjd 74 cm.

Bruksslitage. Ställvis anlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 353