333279. GLASSERVIS, 97 delar, "Prince", Göran Wärff, Kosta, signerade.
1:a sortering, signerade.
13 ölglas, 12 rödvinsglas, 13 vitvinsglas, 11 dessertvinsglas, 10 likörglas, 11 whiskyglas, 9 snapsglas, 10 champagneglas, 3 ljusstakar, 2 julklockor, bordständare, askfat samt cigarettställ.
Nagg på ett rödvinsglas och en julklocka som också saknar kläpp.