Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
SUNE TJELLANDER. Olja på duk, nakenstudie, signerad samt daterad 1947.
333259. SUNE TJELLANDER. Olja på duk, nakenstudie, signerad samt daterad 1947.
45 x 60 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
45 x 60 cm.
Smärre slitage.
Nyköpings Auktionsverk
1 643