SOFFA, modell GE-236, Hans J Wegner för Getama, Danmark.

333245. SOFFA, modell GE-236, Hans J Wegner för Getama, Danmark.

Stomme i ek med lösa dynor klädda i brunt tyg. Brännmärkt. Längd 210 cm.

Bruksslitage, klädsel med fläckar och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 163