TRANCHERSET, 2 delar, stål samt sälgmasur. 1900-tal.

333240. TRANCHERSET, 2 delar, stål samt sälgmasur. 1900-tal.

Längd 26 - 33 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 26 - 33 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 331