SLAGBORD, 1800-tal.

SLAGBORD, 1800-tal.
333238. SLAGBORD, 1800-tal.

Dubbla grindar.
Ca. längd 182, bredd 104, höjd 76 cm.

Slitage, repor, fläckar, lagning på bordsskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!
333238. SLAGBORD, 1800-tal.

Dubbla grindar.

Antal besök: 3 651