SERVISDELAR, 3 delar, porslin, "Rondo", Rörstrand. 1900-talets mitt.

333230. SERVISDELAR, 3 delar, porslin, "Rondo", Rörstrand. 1900-talets mitt.

1 st uppläggningsfat, längd 29 cm.
1 st kanna, höjd 14 cm.
1 st såskanna, höjd 8 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st kanna, höjd 14 cm.
1 st såskanna, höjd 8 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 5 416