LUNETTFÖNSTER, 1900-talets slut.

333195. LUNETTFÖNSTER, 1900-talets slut.

Dubbelglas
Längd ca 91 cm.
Höjd ca 50 cm.
Djup ca 6,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dubbelglas
Längd ca 91 cm.
Höjd ca 50 cm.
Djup ca 6,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 5 923