KLAAS KOSTER. Olja på duk, signerad och daterad Amsterdam 1963.

33316. KLAAS KOSTER. Olja på duk, signerad och daterad Amsterdam 1963.

Motiv över Biskopsö. 40x60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 206