SKRIFT, "Kinesiska språket", No 42, August Strindberg.

333167. SKRIFT, "Kinesiska språket", No 42, August Strindberg.

Faksimiltryck av författarens handskrivna manuskript. Tryckt i 200 numrerade exemplar.

Löst omslag med skador. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 030