SKRIFT, "Kinesiska språket", No 40, August Strindberg.

333166. SKRIFT, "Kinesiska språket", No 40, August Strindberg.

Faksimiltryck av författarens handskrivna manuskript. Tryckt i 200 numrerade exemplar.

Revor på omslaget. Bruksslitage. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 706