ANTON KAISER. ”Hedmark”. Olja på hårdplåt.

3331549. ANTON KAISER. ”Hedmark”. Olja på hårdplåt.

Anton Kaiser, född 1928, var en tysk målare. Signerad nere till höger: A. Kaiser. Verso galleri etikett. Inramad Mått ca. Ram 40 x 34,5 cm, målning 28,5 x 23,5 cm.

Bra skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bra skick.

HannoVerum
Antal besök: 1 163